Diamond Lashes

Technika „řasa na řasu“

je metodou, kdy se aplikuje jedna syntetická řasa DL na jednu řasu přírodní. Aplikace probíhá vždy s pomocí profesionálního adheziva s dvěma pinzetami. Na každé oko se aplikuje od 80-120 syntetických řas, podle počtu přírodních řas klientky. Přirozený vzhled – přirozený pocit – přirozené nošení, to vše nabízí Diamond Lashes. Při precizní aplikaci syntetických řas je efekt velmi přirozený a je k nerozeznání od řas přírodních. Jde o proceduru velmi příjemnou, při které si odpočinete na pohodlném lehátku v tónech relaxační hudby.

Po nasazení nového setu je třeba chodit každé 3-4 týdny na doplnění, kdy se odstraní odrostlé řasy a aplikují se řasy nové. Diamond Lashes jsou dodávány v 9 délkách, 3 zatočeních, 4 sílách a 12 barvách pro vytvoření dokonalého a individuálního looku. Časová náročnost nového setu je 2 hodiny. Časová náročnost doplnění je 1 až 1,5 hodiny.

Technika „objemová- volume“

je metodou, kdy se na jednu přírodní řasu aplikuje od dvou do deseti odlehčených nano řas. Řasy se aplikují ve vějířku, vytvořeným stylistkou. Na výběr máme z několika tlouštěk, a to od 0.04-0.1mm. Výběr tlouštěk závisí na kvalitě řasy přírodní. Objemová technika je prozatím nejnovější a nejpřirozenější technikou, kterou Vám můžeme nabídnout. Volume technika nabízí bohatou možnost stylingů od velmi přirozeného looku až po dramatický, díky tomu uspokojíme potřeby a přání každé jednotlivé klientky. Jedná se o časově náročnější, ale dokonalou a příjemnou relaxační techniku, která vydrží 3-4 týdny, poté je nutné přijít na doplnění.

Časová náročnost nového setu je 3 hodiny. Časová náročnost doplnění je 1,5 - 2 hodiny

Lash Lifting Elleebana

Nová inovativní technologie, která je odlišná od ostatních především ve výživě přírodních řas a v kratší době působení. Při ošetření se Vaše řasy pomocí speciální silikonové natáčky jakoby vytáhnou směrem nahoru a tím se opticky prodlouží a zvýrazní. Nový tvar natáček umožňuje přirozenější vzhled i zatočení řas. Na natáčku se řasy vyskládají jedna vedle druhé v určitém směru, díky tomu se velmi usnadní nanášení řasenky a výsledný efekt bude mnohem krásnější. Doporučujeme používat Elleebana Elleevate řasenku, která podpoří výsledný tvar a zároveň zajistí bohatou výživu řas. Je hypoalergenní, vhodná i pro citlivé oči a její velkou výhodou je odstranění pouze teplou vodou. Součástí ošetření je barvení řas. Efekt vydrží 6-8 týdnů s ohledem na faktory jako jsou růstový cyklus řas, stres, následná péče o řasy atd.Přípravky nejsou testovány na zvířatech, jsou bez parabenů, akrylátů, formaldehydu a lepku. Časová náročnost je 1 hodina.

Ceník

Technika řasa na řasu

nový set 2 900 Kč / doplnění od 650 Kč

Technika light volume

nový set 2 500 Kč / doplnění od 1 000 Kč

Technika volume

nový set 3 000 Kč / doplnění od 1 200 Kč

Lash Lifting 1 500 Kč

čištení velmi znečištěných řas 200 Kč

Cena za doplnění se odvíjí od počtu doplněných řas a náročnosti aplikace.

Jak se starat o prodloužené řasy Diamond Lashes?

Adhezivum používané k aplikaci řas je nutné udržovat ve stálé čistotě, ke které vám v salonu nabízíme speciální pěnu na péči o prodloužené řasy. Oleje jsou největším nepřítelem adheziva, a tak je nutné přirozeně se mastící oční víčko udržovat čisté. Péče o řasy, a to jak o prodloužené, či přírodní, je v podstatě stejná, jako péče o vlasy. Čisté řasy se vám odvděčí delší výdrží a skvělou kondicí prodloužených řas.

Pozn.-Výše uvedené fotografie jsou ukázkou mé práce. Více fotografií můžete shlédnout na mém facebook profilu